Má hlubokou fialově červenou a jasnou barvu. Ve vůni vynikají švestka, třešeň a rozinky. Na patře cítíme velmi vyvážené sladké třísloviny.
Jasné tmavě červené barvy. Cítíme intenzivní vůni švestek, pražené ořechy a kakao. V chuti je sametové se střední intenzitou a jemnou tříslovinou, vzávěru čokoládové aroma.
Hluboká atraktivní rubínově červená barva typická pro Cabernet Sauvignon. Vůně černých třešní, borůvek a lékořice spolu s chutí kořeněných tónů, dobře integrovaných taninů spolu s hlubokým dlouhým závěrem vytváří neopakovatelný zážitek.
Matná rubínově červená barva. Vůně zralého černého rybízu a ostružin, s výrazným kořením a květinovými akcenty. Masité a sladké, s tóny jemného kompotu z tmavých bobulí a příchutí fialových pastilek. Sametová textura a jasné minerální nuance. Středně plné víno. Podstoupilo 4-5 měsíců zrání v neutrálním sudu z francouzského.
Výsledek ekologického zemědělství! Ve vůni cítíme elegantní stopy přezrálých třešní, višní a povidel. Harmonická a sametová chuť potvrzuje vjemy z vůně. Zralé třísloviny podporují dlouhé a vyzrálé ovocné tóny s vanilkou v závěru. Doporučujeme k jehněčímu, vepřové nebo hovězí pečeni, zvěřině,drůbeži, dušeném masu a modrý sýrům.
Origen Carmenére Gran Reserva má fialovou barvu, aroma černého ovoce, koření, lékořice doplněné o hořkou čokoládua vanilku. Bohatě hladké s plnou strukturou. Ve šťavnaté, svěží, plné a krémové chuti dominují bílé švestky s pikantním charakterem.
Má temně fialovou barvu. Ve vůni převažují tmavé plody s kouřovým dotekem zrání na dřevě spolu s vanilkou a lékořicí. Chuť je kořenitá a plná spolu s velmi koncentrovaným projevem černého rybízu společně s dotekem kávy. Dochuť je jemná a dlouhá. Doporučujeme ke zvěřině, tmavému masu nebo zralým sýrům.
Merlot je rubínové až tmavě granátové barvy. Vůně je jemná, s tóny přezrálého černého rybízu. V chuti je patrný nízký obsah kyselin, plnost, hebkost, vláčnost a dlouhé doznívání. Ve vůni i chuti můžeme hledat černé třešně, švestky, ostružiny, kompot, fíky, růže. Doporučujeme k lehkým pokrmům, např. k italským jídlům.
Velmi bohatý dárkový balíček potěší i ty nejnáročnější. Pochutnat si můžete na skvělém červeném víně odrůdy Rioja (750 ml), extra panenském olivovém oleji Esencial (750 ml), sušených rajčatech (195 g), papričkách jalapeños (200 g), černých olivách bez pecky (350 g), pražených mandlích odrůdy Marcona (100 g), vepřové paštice z prasátek iberského plemene...