Služby

1. Velkoobchodní prodej

Převážnou většinu produktů jsem schopná zajistit jak pro maloobchodní, tak pro velkoobchodní prodej. Zboží dodávám do restaurací, cateringových firem, obchodů s delikatesami, farmářských a bezobalových obchodů, vinoték nebo třeba výrobcům oříškových másel a dalších pomazánek.

Pro zákazníky v Praze zajišťuji dopravu zdarma přímo k vám, a to již při objednávkách nad 5 000,- Kč bez DPH.

2. Degustace olivového oleje – přednášky

Jako someliérka olivového oleje Vás ráda provedu světem olivového oleje a dalšími chutěmi a vůněmi Španělska. Připojte se ke mně na řízené degustace a přednášky, kde nejenže společně objevíme tajemství olivového oleje, ale také prozkoumáme rozmanitost Španělska a jeho kultury obecně. Během našich setkání ochutnáme širokou škálu extra panenských olivových olejů, vín a dalších pochoutek a naučíme se připravovat i nějaký ten tradiční španělský recept.

Degustace jsou ideální pro netradiční teambuildingy, firemní akce nebo jako originální společenské setkání.

3. Dárkové balíčky na míru

Součástí mé nabídky je i příprava dárkových balíčků přesně podle Vašich potřeb. Bez ohledu na to, zda hledáte originální dárek pro blízkého či obchodního partnera, jsem tu, abych Vám pomohla vytvořit dokonalý dárkový zážitek.

Ať už preferujete oleje, vína, delikatesy nebo kombinace těchto lahůdek, do Vašeho balíčku mohu začlenit cokoliv z širokého výběru produktů.

Ceny Vám ráda spočítám na přání. Abych Vám umožnila ještě výhodnější nákup pro Vaše podnikání či speciální události, nabízím samozřejmě i množstevní slevy.

Aby byl Váš dárek ještě osobnější, mohu do balíčku přidat i vlastní kartičku s přáním či poděkováním nebo Vaši vizitku. Vaše spokojenost je pro mě prioritou, a proto se budu snažit splnit Vaše přání a překonat Vaše očekávání.

4. Služby průvodce po Španělsku

Rádi byste prozkoumali Španělsko z jiného úhlu pohledu? Jsem tady, abych Vám pomohla.

Zároveň jsem totiž licencovanou průvodkyní a v této krásné zemi jsem před lety hluboko zapustila své kořeny a mohu Vám nabídnout zážitky
přizpůsobené Vašim zájmům a preferencím.

Španělsko jsem procestovala křížem krážem. Ať už jde o úchvatné památky, malebná města, dechberoucí přírodu či kulinářské poklady, dokážu Vám pomoci s výběrem. Zajímá Vás ochutnávka olivového oleje přímo u zdroje? Nebo byste rádi navštívili olivové háje a podívali se na proces sběru a zpracování oliv ve fabrice?

Má vášeň pro Španělsko je nakažlivá a ráda i Vám přiblížím jeho bohatou gastronomii a kulturu. Můžu Vám buď pouze připravit itinerář netradiční cesty Španělskem, nebo se mohu stát Vaší osobní průvodkyní a doprovodit Vás na každém kroku této dobrodružné cesty.

Připojte se ke mně na této nezapomenutelné cestě po španělských
zákoutích!

Pokud byste měli zájem o jakoukoliv výše uvedenou službu, neváhejte mě, prosím, kontaktovat na e-mailu: evablahutova@oliva-gourmet.cz či telefonu: 777 285 499.

Těším se na Vás!